P.Coelho sakė - gyvenimas sudėtas ne iš troškimų, o iš visų mūsų poelgių.
Gyventi, reiškia veikti. Ir mąstyti. Ir rašyti.
-
Užrašai / Apie Talentą / Kitų išmintis

Kitų išmintis

Sparnuoti žodžiai, kurie palengvina gyvenimą, pristabdo, paskatina ... Visa išmintis jau yra. Tereikia norėti ją rasti ...

Whatever you can do, or dream you can, begin it. Boldness has genius, magic, and power in it. Begin it now." (Goethe)

We feel most comfortable when we are certain. We feel most alive when we are not" (Tania Luna)

Priešas yra labai geras mokytojas." (Dalai Lama)

Mėgėjas yra egotistas. Jis ima savo asmeninį skausmą ir juo naudojasi, kad atkreiptų dėmesį į save. Taip sukuria gyvenimą", charakterį", asmenybę". O menininkas ir profesionalas savo ego padeda į šalį. Jiems pavyksta kurti dėl kūrinio, o ne dėl savęs." (Steven Pressfield)

Kūdikis turi smegenis, bet neturi žinių. Žinias atneša tik patirtis, tad kuo ilgiau būsi žemėje, tuo daugiau žinių gausi." (Ozo šalies burtininkas pasakė Baidyklei)

Priimkite žmones į darbą pirmiausia dėl sąžiningumo; 

antra  dėl motyvacijos;

trečia  dėl pajėgumo;

ketvirta  dėl supratimo;

penkta  dėl žinių;

o paskiausiai ir mažiausiai dėl patirties.

Motyvacija be sąžinės yra pavojinga; pajėgumai be motyvacijos yra bejėgiai; neturint pajėgumo supratimas yra ribotas; žinios be supratimo yra beprasmės; o be žinių patirtis yra akla. Patirtį lengvai įgyja ir naudingam tikslui panaudoja žmonės, turintys visas kitas savybes.” (Dee Hock, žmogus, sukūręs Visa)

Neklausk savęs, ko reikia pasauliui. Klausk savęs, kas atgaivina tave ir tuo užsiimk, nes pasauliui reikia atgijusių žmonių." (Gil Bailie, krikščioniško Cornerstone forumo įkūrėjas)

Geriausias vadovas yra tas, kuriam užtenka išminties pasirinkti gerus žmones, kad tie padarytų, ko jam reikia, ir pakanka savikontrolės, kad nesikištų į tai, ką tie žmonės daro." (Theodore Roosevelt, JAV prezidentas, Nobelio taikos premijos laureatas)