P.Coelho sakė - gyvenimas sudėtas ne iš troškimų, o iš visų mūsų poelgių.
Gyventi, reiškia veikti. Ir mąstyti. Ir rašyti.
-
Apie

Apie

"We feel most comfortable when we are certain. We feel most alive when we are not" (Tania Luna)

Džiaugiuosi, kad užsukote.

Žodžiai „talentas" ir „safaris" man susijungė į vieną kelyje iš Vilniaus į Kauną, ties Žiežmariais. Tuo metu bandžiau vienai savo kolegei paaiškinti, kodėl mano profesinėje patirtyje tiek radikalių posūkių: nuo filologės į vertėją – į finansų auditorę – į veiklos rizikos valdymo konsultantę – į strategijos valdymo direktorę – į generalinę direktorę – į neformalios talentingų vaikų mokyklos vadovę – į pokyčių ir valdymo konsultantę ... Galiausiai įsteigiau organizaciją TALENT SAFARI.

Esu tikra, kad kiekvienas žmogus turi savo prigimtinį talentą. Jis, kaip nafta, yra giliai giliai. Nafta yra saulės energija, sukaupta mūsų Žemėje. Žmogaus TALENTAS yra jo energijos ir gyvenimo džiaugsmo šaltinis. Kad surastume naftą, geologai sukūrė daug prietaisų, žemėlapių, kurie leidžia geriau nuspėti, kur jos ieškoti. Tačiau ne prietaisai randa naftą – naftą randame išgręžę šulinį.

Taip yra ir su žmogaus talentu. Yra daug sėkmės mokyklų ir mokymo sistemų. Yra daug mokytojų: psichologų, sėkmės mokytojų, koučerių, trenerių, konsultantų, dvasinių guru; kai kurie iš jų stebuklingi, kiti – pelningai ant bangos įsitaisę šarlatanai. Vieni mums tinka labiau, kiti mažiau – svarbu, kiek jie mums padeda išlaisvinti mūsų vidinį potencialą. Nes tam, kad atrastum savo talentą, teks „šulinį" į savo esmę gręžti pačiam.

Aš tai dariau imdamasi naujos atsakomybės, vedina vidinės nuojautos, kad man ten reikia, man ten įdomu, man smalsu. Daugiausiai mokiausi iš gyvenimo, vėliau sutikau žmonių, kurie daug padėjo (Dabar labai gerai suprantu, ką turėjo omenyje Dalai Lama, sakydamas, kad priešas yra labai geras mokytojas.). Tai buvo mano talento SAFARIS per laukines gyvenimo džiungles.

Dabar dirbu sutardama „tarnybos laiką". Esu dėkinga tiems, kurie pakviečia keliauti drauge. Kiekvienas „tarnybos laikas" – paslaugų projektas – man yra naujas stebuklingas safaris. Kiekvieną kartą kitoks, savitas, unikalus. Kiekvienas suteikia man progą giliau įprasminti savo talentą ir padidinti tam tikros organizacijos vertę.

Nes talento safaris ir yra tikrasis gyvenimas.